Forum Równych Szans i Praw Kobiet

KOBIETA wie… jak docenić dobry dzień i jak przeżyć zły. Każda KOBIETA wie, że wszystko zależy od niej, nawet jeśli na pewne rzeczy chwilowo nie ma w sobie odwagi. KOBIETA codziennie toczy prywatny bój o czas dla rodziny w natłoku zawodowych obowiązków. Praca dla KOBIETY jest takim samym wysiłkiem jak dla mężczyzny.

To ONA w myślach rozgrywa bitwy co wybrać dla dobra swoich najbliższych i siebie kiedy nie wszystko można mieć.
KOBIETA najlepiej wie jak wygrać z chorobą dzieci i zrobić sałatkę z niczego. Tylko KOBIETA wie jak w tym samym czasie myć okna, ugotować obiad, odrobić lekcje, pomalować paznokcie i być piękną kiedy ma się tylko jedną sukienkę.
Mimo, że piszą o „puchu marnym i wietrznej istocie” tylko KOBIETA jest na tyle silna, aby stanąć z czarną parasolką w obronie swoich praw na ulicy i nie zgodzić się na ich odebranie. KOBIETA wie jak pięknie kocha się za wszystko i jak gorzko kocha się za nic. Tylko KOBIETA potrafi walczyć z czasem, który jej nie oszczędza. Tylko ONA musi mieć zawsze czas dla wszystkich i na wszystko. Tylko KOBIETA wie co znaczą kolory indygo, lukrecja i szkarłat. To KOBIETA ma marzenia które zamienia w plany i je realizuje chociaż słyszy, że to pewnie nie dla niej. To KOBIETA wynalazła rad i polon, poleciała w Kosmos, rozpoczęła rewolucję, uratowała dzieci z wojennej pożogi, zdobyła Mount Everest i dostała Nobla. KOBIETA nigdy nie rezygnuje tylko czeka na odpowiedni czas.
KOBIETA codziennie wygrywa SIEBIE - dla Ciebie !

Zobacz galerię obrazków z wiadomości- kliknij link